Gestra Oransal Seviye Elektrodu Nrgt 26 – 1

NRGT elektrod  + KS92-1 kontrol kombinasyonundan oluşan sistemdir. Oransal besi suyu kontrolü için kullanılır.
NRGT 26-1 Kompak Sistem Seviye Denetleyicisi, NRGT 26-1S Denizcilik Uygulaması İçin Kompak sistem NRGT 26-1, kapasitif ölçüm prensibine göre çalışır. NRGT 26-1 iletken içinde farklı seviye sinyalleri ve iletken olmayan yalıtkan sıvılar için üretilmiştir.
Su seviyesi kontrol bandında tanımlanan iki tanımlı limitle kontrol edilir.
NRGT 26-1 terminal kutusuyla entegre seviye vericisi içerir, bu standart 4-20mA çıkışa göre üretilir. Bu nedenle harici şalter tertibatı gereksizdir.

İşlev:
Seviye belirlemede kapasitif ölçüm sistemi kullanılır. Eğer yalıtkanlığın seviyesi 2 kondansatör plakası değişim aralığında belirtildiyse kondansatörden geçen akım, oransal olarak değişir. Yalıtkanlık izolasyon malzemesi gibi tanımlanır, su gibi birçok sıvının dışındaki sıvılar. Yararlı ölçüm sonuçları ölçüm çubuğunun tamamen sıvıya batırılmasıyla sağlanır, tamamen yalıtılması sağlanır. Kontrol ünitesinin sıfır noktası/ölçüm aralığı(0%-100%)’da kalibrasyonundan  sonra, seviye gösterge ünitesinden okunur. Seviye ölçüm aralığı çalışma boyunca değişebilir.

KS 92-1 (Kendinden Ayarlı Üniversal Kontrolör)

Üniversal kontrolör, otomasyonlu endüstriyel sistemler ve kapalı çevrim sistemlerinde kullanılır. Ekipman, yüksek esnekliktedir, ekonomiktir ve birçok endüstriyel uygulama için etkin çözümdür. Kontrolör başlangıç sürecinde ve set noktasında kendinden ayarlıdır. Opsiyonel seri arayüz RS 422/485’te mevcuttur. Konfigürasyon ve parameterizasyon verileri EEPROM’a depolanır. Kullanıcıya kolaylık sağlayan 3 hat alfanumerik “gündüz&gece” göstergesi, elverişli menüyle yürüyen çalışma imkanı sunar. Parametre değerleri ve konfigürasyon kontrolör üzerinden girilir. Parametreler ve konfigürasyon mevcut çalışma şartları ve gereksinimleri ile uyumlu olmalıdır.

Nrgt 26 - 1 Oransal Seviye Elektrodu

Bu ürünleri Gestra Servis Mekateknik ayrıcalığı ile garantili tedarik edebilirsiniz.